Λίγα λόγια για το Φροντιστήριο Σύγχρονο

Το Φροντιστήριο Σύγχρονο ανταποκρινόμενο πάντοτε στις ανάγκες του μαθητή, σας καλωσορίζει σε μια νέα εμπειρία μάθησης.

Ακολουθώντας μια πρωτοποριακή εκπαιδευτική μεθοδολογία, την κατάρτιση και εξειδίκευση των καθηγητών μας, και ασφαλώς την επιθυμία μας να βρισκόμαστε πάντοτε ένα βήμα μπροστά στον απαιτητικό χώρο της παιδείας δημιουργούμε εκπαίδευση πάνω σε σύγχρονες διαδραστικές μεθόδους μετατρέποντας με αυτό τον τρόπο την γνώση από μια απλή διαδικασία σε εμπειρία.

Η εκπαιδευτική διαδικασία αντιμετωπίζεται όχι επιφανειακά αλλά ουσιαστικά, καταφέρνοντας μ’ αυτό τον τρόπο να δημιουργήσουμε ένα μηχανισμό εκπαίδευσης που δεν κουράζει τους μαθητές αλλά αναδεικνύει την αξία του καθένα χωριστά.

Επιπροσθέτως, μέσα από συγκροτημένες διαδικασίες και τις ευνοϊκές συνθήκες, το Φροντιστήριο Σύγχρονο, εξασφαλίζει τις απαιτούμενες ποιοτικές προδιαγραφές για την καλύτερη και αποδοτικότερη προετοιμασία των μαθητών.

Περισσότερες πληροφορίες για το Φροντιστήριο Σύγχρονο μπορείτε να λάβετε είτε μέσω της περιήγησης στην σελίδα μας στο δίκτυο ή οι ίδιοι διαπροσωπικά επικοινωνώντας μαζί μας.

Εκ της Διευθύνσεως του Φροντιστηρίου Σύγχρονο

Αθανάσιος Ψαρρής - Χρυσοβαλάντης Δουλγέρης

Το Σύγχρονο Φροντιστήριο είναι μέλος των:
oefe career gate test ΣΦΚΠ2-page-001
Ομοσπονδία Εκπαιδευτικών Φροντιστών Ελλάδος Carrer Gate Test