Οι επιτυχόντες μας 2012-2015


Μας γνωρίσατε , μας επιλέξατε , μας εμπιστευτήκατε  
    Γι’ αυτό και είστε , στις σχολές πρώτης σας επιλογής


Ονοματεπώνυμο



Σχολή Προτίμησης

Πόλη Επιτυχίας

Μητάκος Χρύσανθος



:

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών

Α.Π.Θ.
Θεσσαλονίκης

Τσιμπίνης Πέτρος



:

Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής

Παν. Μακεδονίας
Θεσσαλονίκης

Μητάκου Ιωάννα



:

Νομική

Α.Π.Θ.
Θεσσαλονίκης

ΚάζογλουΕλένη



:

Αγγλική Φιλολογία

Καποδιστριακό Παν.
Αθήνας

Παπαγεωργίου Θεοδώρα



:

Δημοσιογραφίας και Μ.Μ.Ε.

Α.Π.Θ.
Θεσσαλονίκης

Κωνσταντίνου Λάζαρος



:

Αρχιτεκτόνων Μηχανικών

Παν. Θεσσαλίας
Βόλος

Νικολαΐδης Μάριος



:

Οικονομικών Επιστημών

Α.Π.Θ.
Θεσσαλονίκης

Δοιτσίνη Αικατερίνη



:

Οικονομικών Επιστημών

Παν. Μακεδονίας
Θεσσαλονίκης

Αμανατιάδης Ανέστης



:

Οικονομικών Επιστημών

Πανεπιστήμιο
Κρήτης

Κενανίδου Έλλη



:

Διοίκηση Επιχειρήσεων

Παν. Μακεδονίας
Θεσσαλονίκης

Σκύφτας Γεώργιος



:

Διοίκηση Επιχειρήσεων

Παν. Μακεδονίας
Θεσσαλονίκης

Τανάσκου Δομηνίκη



:

Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Αγωγής

Παν. Μακεδονίας
Θεσσαλονίκης

Θάνου Ελένη



:

Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Αγωγής

Παν. Μακεδονίας
Θεσσαλονίκης

ΠαπαδοπούλουΚωνσταντίνα



:

Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής

Παν. Θεσσαλίας
Βόλος

Αλεξανδρή Κωνσταντίνα



:

Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής

Παν. Θεσσαλίας
Βόλος

Τσιφτσή Πασχαλίνα



:

Εκπαίδευση και Αγωγή στην Προσχολική Ηλικία

Α.Π.Θ.
Θεσσαλονίκης

Ίνεγλη Θεοδώρα



:

Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης

Πανεπιστήμιο Δυτ.
Μακεδονίας

Ρέκος Κυριαζής

:

Χημικό

Α.Π.Θ.
Θεσσαλονίκης

Παρασίδου Δήμητρα

:

Μαθηματικό

Α.Π.Θ.
Θεσσαλονίκης

Ραμαντανίδης Αναστάσιος



:

Πληροφορικής

Παν. Ιονίου
Κέρκυρα

Χρυσάφη Δήμητρα



:

Φιλολογία

Α.Π.Θ.
Θεσσαλονίκης

Γάτσου Βασιλική



:

Φιλολογία

Παν. Ιωαννίνων
Ιωάννινα

Σαββίδου Στυλιανή



:

Φιλολογία

Παν. Ιωαννίνων
Ιωάννινα

Γκαμπέλης Ματθαίος



:

Ελληνική Φιλολογία

Δημοκρίτειο Παν.
Κομοτηνή

Πλιούμπη Μαρία



:

Ιστορικό Αρχαιολογικό

Α.Π.Θ.
Θεσσαλονίκης

Σαββίδου Βασιλική



:

Ιστορικό Αρχαιολογικό

Παν. Ιωαννίνων
Ιωάννινα

Ουγρίνη Μαρία



:

Ιστορίας και Εθνολογίας

Δημοκρίτειο Παν.
Κομοτηνή

Βασιλειάδου Καλλιόπη



:

Ιστορίας και Εθνολογίας

Δημοκρίτειο Παν.
Κομοτηνή

Χατζηβασιλειάδου Μαρία



:

Ιστορίας και Εθνολογίας

Δημοκρίτειο Παν.
Κομοτηνή

Χρυσίδου Θεοκτή



:

Μηχανικός Πληροφοριακών Συστημάτων & Επικοινωνιακών Συστημάτων

Παν. Αιγαίου
Σάμος

Δήμτση Μαρία



:

Γερμανική Φιλολογία

Α.Π.Θ.
Θεσσαλονίκης

Πόζαρλη Χρυσοβαλάντω



:

Γερμανική Φιλολογία

Α.Π.Θ.
Θεσσαλονίκης

Πόζαρλης Χρήστος



:

Γερμανική Φιλολογία

Α.Π.Θ.
Θεσσαλονίκης

Παπαιωάννου Μαρία



:

Τεχνών Ήχου και Εικόνας

Παν. Ιονίου
Κέρκυρα

Μιχαηλίδου Αικατερίνη



:

Τεχνών Ήχου και Εικόνας

Παν. Ιονίου
Κέρκυρα

Ποιμενίδου Ελισσάβετ



:

Ιστορίας

Παν. Ιονίου
Κέρκυρα

Καραμίγκου Αικατερίνη



:

Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού

Α.Π.Θ.
Θεσσαλονίκης

Κωνσταντάκης Κωνσταντίνος



:

Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας

Α.Π.Θ.
Θεσσαλονίκης

Κόντος Γεωργιος



:

Νοσηλευτικής

Α.Τ.Ε.Ι.
Θεσσαλονίκης

Ρουμελίωτη Σοφία



:

Μαιευτική

Α.Τ.Ε.Ι.
Θεσσαλονίκης

Σωτηριάδου Μαρία



:

Μαιευτική

Α.Τ.Ε.Ι.
Θεσσαλονίκης

Σαββίδου Θεοφανή



:

Διατροφής και Διαιτολογίας

Τ.Ε.Ι. Θεσσαλίας
Καρδίτσα

Φραντζεσκάκη Βασιλική



:

Αισθητικής & Κοσμητολογίας

Α.Τ.Ε.Ι.
Θεσσαλονίκης

Παπασταθοπούλου Αναστασία

:

Προσχολικής Αγωγής

Α.Τ.Ε.Ι.
Θεσσαλονίκης

Μπογδάνη Ιωάννα



:

Διοίκηση Επιχειρήσεων

Τ.Ε.Ι. Καβάλας
Καβάλα

Περνετζής Δημήτριος



:

Διοίκηση Επιχειρήσεων

Τ.Ε.Ι. Δυτ. Μακεδονίας
Κοζάνη

Παπαδόπουλος Νικόλαος



:

Διοίκηση Συστημάτων Εφοδιασμού

Τ.Ε.Ι. Κεντ. Μακεδονίας
Κατερίνη

Σιταρά Ντορίτα



:

Διοίκηση Συστημάτων Εφοδιασμού

Τ.Ε.Ι. Κεντ. Μακεδονίας
Κατερίνη

Σαββίδου Άννα – Μαρία



:

Διοίκηση Επιχειρήσεων και Οργανισμών Τοπικής Αυτοδιοίκησης

Τ.Ε.Ι. Πελοποννήσου
Καλαμάτα

Καραβασίλη Πολυξένη

:

Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης

Α.Τ.Ε.Ι.
Θεσσαλονίκης



Θερμά Συγχαρητήρια !!!

Αθ. Ψαρρής - Χρ. Δουλγέρης